Studio7A

Studio7A to autorska pracownia zajmująca się projektowaniem graficznym i komunikacją wizualną. Stworzyliśmy przestrzeń, w której realizujemy zarówno kompleksowe projekty zlecane przez klientów, jak i własne nieszablonowe pomysły. Ukończyliśmy studia kierunkowe i posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej. Nasza wiedza oraz umiejętności pozwalają łączyć kreatywne rozwiązania z wymaganiami rynku. Lubimy naszą pracę i stawiamy na dobry design! 
 

Kamila 

kh

Założycielka Studia7A; grafik i projektant; absolwentka Katedry Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi z dyplomem Pracowni Projektowania Grafiki Przestrzennej i Plakatu. Doświadczenie zdobywała pracując na stanowisku głównego projektanta w agencji reklamowej, realizując autorskie projekty i prowadząc warsztaty dla dzieci. Tworzy ilustracje, projektuje okładki oraz identyfikacje produktów. Entuzjastka zdrowego i świadomego odżywiania.

 

 

Przemek 

ph_web1

Absolwent Katedry Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi; od 2006 roku asystent w Pracowni Informacji Wizualnej; stypendysta dwóch uczelni skandynawskich: Media & Communication w Kouvoli (Finlandia) oraz Danmark Design Skole w stolicy Danii – Kopenhadze. Brał udział w ponad 40 wystawach zbiorowych poświęconych projektowaniu graficznemu w kraju i za granicą. Laureat kilku nagród m. in. wyróżnienia ZPAP na 22. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach. Komisarz i organizator wystaw wykładowców i studentów Katedry Projektowania Graficznego. Twórca opraw graficznych wystaw, projektów wydawniczych, stron WWW oraz identyfikacji dla firm i produktów. Mentalny podróżnik i foto-obserwator. W 2014 roku ukończył koronę maratonów polskich.

 

Dream Team

mm

Zespół do zadań specjalnych z dyplomem Pracowni Marketingu Szeptanego na Wydziale Promocji Akademii Podwórkowej. Wieloletnie doświadczenie w leniuchowaniu oraz szczekaniu bez powodu. Specjalizacja w czyszczeniu powierzchni z resztek wszystkiego, co przejdzie przez układ trawienny. Zawodowi tropiciele „zagrożeń” w przestrzeni publicznej. Autorzy śmiałych pomysłów na spędzanie wolnego czasu ;-)

 

 

 

© Studio7A

studio graficzne, identyfikacja wizualna, branding, projekt logo, grafika wydawnicza, opakowania, web design

Zmień język